×

هشدار

RokSprocket needs the RokCommon Library and Plug-in installed and enabled. The RokCommon System Plug-in needs to be before the RokSprocket System Plug-in in the Plug-in Manager

شب گذشته و در شرایطی که پرسپولیس به دنبال جذب یک مدافع برای شروع مطمئن‌تر لیگ بیستم بود، حضور ناگهانی گلزن اول پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، سرها را به سمت باشگاه برگرداند؛ اتفاقی که برای هواداران پرسپولیس حتی جدی‌تر از استخدام بازیکن جدید پیگیری می‌شد.

از باشگاه پرسپولیس خبر آمد که سرخ‌ها نام آل کثیر را از لیست خود خارج می‌کنند و با توجه به این‌که محرومیت 6 ماهه او فقط در پروسه سنگین و پیچیده ممکن است بخشوده شود، آن‌ها جای خالی وی را به یک بازیکن جدید خواهند داد.

ضمن این‌که این تصمیم خیلی زود مورد نقدی جدی هواداران پرسپولیس قرار گرفت و در شرایطی که آن‌ها در عقد قرارداد بازیکن جدید هم توفیقی نداشتند، در نهایت دست به این کار زدند تا موج انتقاد هواداری در شبکه‌های اجتماعی با استوری امروز صبح ابراهیم شکوری متوقف شود.

برای عیسی حضور در تیم فوتبال پرسپولیس با یک شرایط عجیب و غریب و باورنکردنی رقم خورده است؛ او به عنوان جانشین علی علیپور بهترین گلزن پرسپولیس در چند سال گذشته در اولین تورنمنت با پیراهن پرسپولیس درخشید و عامل صعود و بردهای این تیم شد اما درست در روزِ فینال آسیا با محرومیتی که درباره‌اش بسیار نوشته شده از فهرست سرخپوشان کنار رفت.

او حالا باید خود را در شرایط دور از مسابقه، آماده نگه دارد؛ آل‌کثیر امروز در واکنش به خبر محرومیت، دست به انتشار ویدئویی از تمرینات اختصاصی‌اش با مربی فیتنس معروف (روزبه جوع عطا) و یادداشتی که "پیراهن پرسپولیس را ساده به دست نیاورده که آن را راحت از دست بدهد" زد. در این ویدئو آل‌کثیر در حال تمرینات مختلفی برای آماده نگه داشتن بدن خود است. از ورزش‌هایی مثل بوکس و دوچرخه سواری گرفته تا وزنه زدن و تمرینات تعادلی و آیتمی که به ضربه زدن با هر دو پای چپ و راست بعد از پریدن از روی موانع اختصاص دارد.در این بین بخصوص تمرینات مشتزنی آل کثیر مورد توجه قرار گرفته و ضربات او با گلزنی‌های آسیایی اش مقایسه شده.جاییکه عیسی خشن و بی رحم حریفان را از پای در آورد.

صد البته دوری از مسابقه رسمی حتما روی فرم یک فوتبالیست تاثیرگذار است و این احتمال وجود دارد که هر بازیکنی با هر کیفیتی بعد از هر محرومیت 6 ماهه، به سختی به کیفیت سابق خود بازگردد؛ با این‌حال آل کثیر که خیلی دیرتر از زمانی که باید، به یک تیم بزرگ پیوسته قصد دارد به هر شکل ممکن خود را در شرایط عیسی شگفتی ساز پرسپولیسی‌ها نگه بدارد. همان بازیکنی که هیچکس انتظارش را نداشت یک تنه روی مجوز صعود پرسپولیسی‌ها از میان غول‌های غرب آسیا امضا و انگشت بزند.

01545136

01545137

01545138

01545139

درباره ما

هدف ضامن یاب

ایجاد بستری جهت افزایش دانش اقتصادی

کاهش هزینه جست و جو

بازنشر نظرات اساتید و دانشجویان حوزه اقتصاد

ارائه ی جدیدترین اخبار اقتصادی،سیاسی و ورزشی ایران و جهان

ZAMENYAB.IR

آدرس ما

جهت ارتباط با مدیریت

آخرین خبرها

28
آبان1399

ورزش جدید آل کثیر

شب گذشته و در شرایطی که پرسپولیس به دنبال جذب یک مدافع برای شروع مطمئن‌تر لیگ بیستم بود، حضور ناگهان...

28
آبان1399

بیانیه مس کرمان: اجا...

در آستانه آغاز رقابتهای لیگ یک در فصل جدید که روز یکشنبه آینده آغاز می‌شود مسی ها در یک مطلب مفصل به...

28
آبان1399

بازی پرسپولیس و سپاه...

حتی اگر چند سال دیگر به عقب برگردیم و به مرور قهرمان‌های ادوار مختلف لیگ برتر بپردازیم، نمی‌توان در...

28
آبان1399

شماره 9 جدید پرسپولی...

 به نقل از ایران ورزشی، مهدی‌خانی پیراهن شماره 9 را تحویل گرفت که پیش از این در اختیار مهدی ترا...

تبلیغات

ارزشمند

قالبهای آماده بهترین گزینه برای راه اندازی سایت با هزینه های کم و سرعت اجرا در سریعترین زمان میباشد

منعطف

قالبهای آماده بهترین گزینه برای راه اندازی سایت با هزینه های کم و سرعت اجرا در سریعترین زمان میباشد

تبلیغات بنری

قالبهای آماده بهترین گزینه برای راه اندازی سایت با هزینه های کم و سرعت اجرا در سریعترین زمان میباشد

تبلیغات ویدئویی

قالبهای آماده بهترین گزینه برای راه اندازی سایت با هزینه های کم و سرعت اجرا در سریعترین زمان میباشد

No Internet Connection